به باشگاه مشتریان مروارید پنبه ریز خوش آمدید

جوایز و قرعه کشی باشگاه مشتریان PISC

جوایز و قرعه کشی

جوایز متنوع، بزرگ، کوچک، هیجان انگیز و حتی ناامید کننده ی زیادی برای شما درنظر گرفته ایم. هر زمان که خودتان دوست دارید می توانید برای انتخاب جوایز روزانه اقدام کنید. هر سال 4 نوبت قرعه کشی نیز برگزار می شود و به قید قرعه برندگان خوش شانس 24 جایزه ی بزرگ باشگاه نیز مشخص می شوند.

چگونه جوایز تصادفی را درو کنم؟
با مصرف محصولات PISC و یا شرکت در چالش ها و نظرسنجی های ما انبوهی از پی کوین ها در حساب کاربری شما شارژ می شود. 3 گردونه پر از جایزه برای شما طراحی کرده ایم که بسته به میزان پی کوین های خود می توانید گردونه های ارزشمند را انتخاب و یا به دفعات بیشتر آن ها بچرخانید. لیست جوایز این گردونه ها را پیش از چرخاندن هر گردونه می توایند ملاحظه کنید. از 10000 تومان تا 500/000 تومان وجه نفد، از شانس شرکت در قرعه کشی تا بسته های پوچ. هر زمان که اراده کنید می توانید بسته به میزان پی کوین های خود گردونه های جوایز را بچرخانید، شاید اینبار چرخ گردون به کام شما بچرخد.

تفاوت جایزه های تصادفی باشگاه PISC با سایر جوایز چیست؟
ممکن است در گردونه های شانس، برخی جوایز انتخاب نشوند. اما این جوایز متعلق به شماست پس طبیعتا مبلغ آن ها به مبلغ قرعه کشی های سه ماهه اضافه خواهد شد و مجددا باقیمانده ی جوایز میان اعضای محترم باشگاه توزیع می شود.

چگونه جایزه ی بزرگ را به خانه ببرم؟
جایزه های بزرگ در پایان هر فصل میان اعضای باشگاه قرعه کشی می شوند.


در سال 97 به مناسبت راه اندازی باشگاه PISC 97.000.000 تومان جایزه ویژه برای 970 نفر در نظر گرفته ایم. این جوایز به خریدهای شما از ابتدای اسفند تا 25 اسفند 97 تعلق خواهد گرفت. از روز 15 اسفند ماه گردونه ها برای شما به کار خواهند افتاد و شما می توانید جوایز و شانس های قرعه کشی خود را در گردونه ها بدست آورید. در روز 25 اسفند، علاوه بر توزیع جوایزی که شما طی این 25 روز کسب کرده اید، در یک قرعه کشی بزرگ 30/000/000 تومان جایزه به 8 نفر اعطا خواهد شد. پس، از امروز با ثبت خریدهای خود پی کوین کسب کنید و شانس خود را بالا ببرید.